| pam0pam a întrebat:

Poate sa-mi recomande cineva un cabinet psihologic din Galati cu preturi accesibile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Poti apela la psihologul scolii daca ai nevoie, sau stiu eu un cabinet dar nu are pret tocmai accesibil ( 100 de lei pe sedinta la trei saptamani depinde de nevoi). Tipa e super, daca vrei, imi dai mesaj privat si iti dau detaliile.