| Anonim20000000 a întrebat:

Buna! Poate sa imi recomande cineva dentisti din Constanta care au preturi decente?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cand este vorba despre medicul dentist si cabinetul stomatologic as alege in primul rand calitatea, luxul si curatenia, nu conteaza pretul cand e vorba de sanatatea ta!
Deci mai ieftin nu inseamna mai bun tinere!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu vei gasi, deoarece toate sau scumpit, daca cunosteai tu un stomatolog bun el sau ea ti ar fi facut o reducere fiindca esti pacient vechi, dar altfel nu, toti vor sa cîstige din meseria asta nu sa faca gratis sau la jumatate de pret.