| denysa1993 a întrebat:

Pot avea ceva la rinichi daca totusi nu mi-a iesit nimic la ecografie? sau sunt alte probleme care bat spre rinichi? am dureri oribile de 2 ani de zile in stanga.sadniste crize groaznice si nu imi gaseste nimeni nimic Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti avea ceva renal fara sa se vada la ecografie, dar genul ala de afectiuni nu dor. Ma gandesc ca poate fi mai degraba ceva colonic sau genital.

| denysa1993 explică (pentru Brigaela):

Dar la stomac? am avut gastrita cand eram mai mica doar ca nu am stari de voma deci am doare dureri oribile atat...dar ma termina

| Brigaela a răspuns (pentru denysa1993):

Poate fi ceva gastric daca durerea este in stanga sus, sub coaste. Si stomacul nu se vede la ecografie

| denysa1993 explică (pentru Brigaela):

Mda....am programare saptamana asta la o radiografie cu bariu multumesc

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe investigații mai amănunțite.
Pa, pa.

| viotedy a răspuns:

Pot fi si de la coloana.cat despre ecografie multi doctori nu stiu s-o interpreteze.se uita ca pisica...

| Alogin a răspuns:

Ar fi bine sa consulti mai multi medici sau unul si bun. Are dreptate viotedy multi nu stiu nici sa foloseasca aparatul laughing. Eu am fost in situatia ta si am umblat din spital in spital pentru a vedea daca un diagnostic este pus de mai multi medici. Bea multa apa sau poti lua No-spa sau ibubrofen.