| NekoLoriichan3 a întrebat:

Pot lua capsule cu ceai verde ca să slăbesc? am 17 ani happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Produsele de slăbit NU sunt indicate minorilor!

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Nu toate ceaiurile isi fac efectul pe care ti-l doresti. Miscare, exercitii, asta e tot ce ai nevoie sa slabesti, si normal, o alimentatie buna!

| mihaicelsfant a răspuns:

Inca nu ai slabit?laughing NU FA ASA CEVA:d du-te la medic, pentru o reteta de salbire.

| NekoLoriichan3 explică (pentru mihaicelsfant):

Încă nu :l laughing
Începe să nu-mi mai pese că am 65 de kile, măcar să nu pun pe mine mai mult big grin

| malvinacroft a răspuns:

Nu ajuta. Singurul mod de a slabi este sa ai grija ce mananci (nu sa te infometezi) dar sa mananci numai alimente normale (nu preparate de prin supermarket, ci alimente din piata - in principal legume si fructe).

| Picipuu a răspuns:

Jake, nu ne mai mintii. Ai 40 de ani si vreo 12 copii, oricum poti sa slabesti folosindu-ti puterile magice.

| NekoLoriichan3 explică (pentru Picipuu):

Bună asta laughing
dacă am poză cu Jake înseamnă că mint? o.O laughing

| Nebunila a răspuns:

Poti dar nu e indicat, cel mai corect ar fi o alimentatie sanatoasa, sport, odihna si toate cele bune, apropo, sa nu te stresezi pe unele lucruri, pentru ca. stresul ingrasa, spor' la slabit!