| alicegril a întrebat:

Cam cate pahare de ceai verde ar trebui sa beau zilnic daca as vrea sa slabesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt recomandate aproximativ 3-5 cani de ceai verde/zi, pentru a obtine beneficiile asteptate.
Vei arde aproximativ 70 de calorii/zi, vei pierde in jur de 5 kilograme pe an.
Te pup!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate vrei să spui ceşti. Câte o ceaşcă înaite de fiecare masă.

| Ella3133 a răspuns:

Cam 2 cani pe zi...
ATENTIE:Sa nu bei dupa 6 seara[contine cofeina si nu vei putea dormi bine]
Iar dimineata sa manaci ceva inainte sa il beiwinking

| MrSoapte a răspuns:

Nu slabesti doar cu ceai verde!

| DiazAndreea a răspuns:

Doua, una dimineata si una seara, dar sa fie ceai din frunze uscate nu la pliculet. si dimineata sa mananci ceva inainte sa il bei altfel vei avea probleme cu stomacul.