| iri a întrebat:

Pot merge la un nutritionist cu trimitere de la medicul de familie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, așa nu mai trebuie să plătești consultația!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E mai bine cu trimitere, nu platesti consultatia sau platesti numai jumatate, depinde de cabinet.

| unicka a răspuns:

Poti sa mergi dar daca e particular tot va trebui sa platesti

| Diiana232997 a răspuns:

Da, potibig grin.

| barbiedoll a răspuns:

Da.
Medicul de familie este cel care iti poate da trimiteri catre orice alti medici specializati intr-un anumit domeniu.
Astfel nu esti nevoit(a) sa mai platesti consultatia.
Multa sanatate!