| anonim_4396 a întrebat:

Pot păți ceva dacă am mâncat mâncare picanta și foarte fierbinte? laughing a început să mă doară gingia. ce poate fi? :-(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| liliana77any a răspuns:

N-ai nimic, relax.
Da-te pe cozonac acum! laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea ta este total deplasata! Cum adica, ce-o fii?
Pai dupa ce mananci mancare fierbinet si picanta, te mai intrebi de ce te doare gingia?
Evident, de la opareala si de la iritatii provocate de condimentele picante!

| lpavel a răspuns:

Gigia te doare de la altceva... De la mancare nu poti pati nimc doar sa te ingrasi laughing

| IIIshaneIII a răspuns:

Iti iese matelele pe acolo si te transformi in sobolan laughing

| VivianaVioleta a răspuns:

Foarte amuzante răspunsurile, mă sperii din nimic... multumescc frumossss sărbători fericite tuturorr