| MrFunky2 a întrebat:

Daca dorm suficient pot sa-mi dispara cearcanele si venele din jurul ochilor? Am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da si sa te hidratezi cu minim 2L de lichide zilnic (fara sucuri din comert)

| untu a răspuns:

Da,poti dormi suficient in maxim de la 8 ore la 10 ore! Si pune-i in jurul ochilor putina solutie de REMESCAN de la farmacie si o sa-ti dispara cearcanele si pungile de sub ochi!

| Nero_Anima_1999 a răspuns:

Da! trebuie sa dormi maxim 8 ore

| Claudiu_Iordachi_2000 a răspuns:

Da trebuie sa dormi maxim 8-10 ore