| Lory37 a întrebat:

Pot sa îmi modific menstruația cu anticoncepționalele?
Iau de aproape un an și aș dori să schimb data la care vine, în fiecare luna. Ar trebuie sa procedez ca la început? Sau nu se poate?
De exemplu acum vine pe la sfârșit lunii și dacă as putea sa amân cumva sa vina doar la început

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Darius81 a răspuns:

Tu ai innebunit? vrei sa mori si nu sti cum? ..doamne fereste... potolestete ca te distrugi singura