| RuleR a întrebat:

Pot sa ma masturbez daca am varicela?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aLiaLi a răspuns:

Exista riscul sa iti apara bube si pe penis asa ca las-o mai moale cu masturbarea in perioada asta smug poate ramai fara ala micu si nu mai ai cu ce te juca sad Interesanta intrebare laughing

4 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Poti dar preferabil ar fi sa te folosesti in modul pentru care ai fost creat. Masturbarea este doar o mimare. Vrei sa-ti mimezi viata sau sa o traiesti real?

| Damasc a răspuns (pentru leonardk):

Cine ar vrea sa intretina relatii sexuale cu un copil bolnav de varicela? rolling on the floor Esti malefic, nu te-ncurci.

| alexsz95 a răspuns:

Daca ai bubite pe penis te sfatuiesc sa nu faci acest lucru, nu de alta dar ai putea risca sa iti rupi bubitele si sa ramai cu cicatrici pe penis. Fa cum vrei tu! Dar te sfatuiesc sa nu laughing

| Fr3shb0y a răspuns:

Pai daca ai bubite si acolo nu cred ca ar fi cea mai buna alegere.