| marionettebbb a întrebat:

Pot sa slabesc mancand tarate si in ce cantitati trebuie sa mananc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci și practică un sport de masă.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
De slabit o sa slabesti cu siguranta.Dar o sa-ti slabesti si organismul.
Iti trebuie de toate, legume, fructe.
Chiar si carne, in cantitati moderate si fara grasime, facuta pe gratar sau la cuptor(pentru proteine)
Daca nu o sa mai mananci dupa 6 o sa slabesti si cu astea.
Incearca asa:
Dimineata poti manca tarate.La pranz un fruct si o supa usoara sau carnea pe gratar sau la cuptor.
Si seara un iaurt cu cereale.
Sa nu mai mananci dupa 6.
Doar cu dieta nu o sa slabesti atat de repede pa cat iti doresti. Daca combini dieta cu o ora de jogging pe zi o sa arati minunat in maxim o luna.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu slabesti mincint tarite. Ele te pot ajuta la curatarea colonului, dar nu indeparteaza grasimea.

| JoeTPU a răspuns:

Nu nu poti slabi mancand tarate. straight face ia legatura cu un nutritionistwinking

| winer98 a răspuns:

Nu vei slabi du-te la medic sa iti recomande o dieta

| micutzafinetze a răspuns:

Nu nu poti slabi mancand tarate ia legatura cu un nutritionist specializat pentru a iti face un meniu zilnic cu un anumit numar de calorii