| Ada477 a întrebat:

Poți murii dacă înghiți un purece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El poate muri.

| Wr3nch a răspuns:

Nu.

| Frank51 a răspuns:

Dacă purecele are o încărcătură virală letală.

| Lukasssz a răspuns:

NU

| dinaprilie a răspuns:

Cica statistic zic ei inghitim multe insecte in lunga noastra viata, mai ales in somn. In esenta odata ajuns in stomac are grija acidul de acolo de unghiile lui. Bea o cana de apa sa-l ineci tui mama lui.

| nukeyly a răspuns:

SANSA SA MORI E MICA DAR, Exista posibilitatea sa patesti asta:
https://www.youtube.com/watch?v=C2Jw5ib-s_I
This Killer Fungus Turns Flies into Zombies | Deep Look