| kosmyn98 a întrebat:

Poti sa faci apendicita de doua ori? Precizez ca mi am scos apendicita acum doi ani! pls funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fanJBfan a răspuns:

Nu ai cum sa faci si a 2a oara apendicita...winking te asigur

6 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

Moama ce poza tare ai. Ce se ling aia!
Sau se pregatesc de inca o operatie de apendicita?

| pwp a răspuns:

Normal ca nu rolling on the floor
ai un singur apendice in corp!

| Papusik a răspuns:

Nu, nu ai cum sa faci a 2a oara apendicita.
Doar odata poti avea.

| Geanny a răspuns:

Nuuu, nici gand:*

| Geanny a răspuns:

Nuuu, nici gand:*

| mariootza a răspuns:

Nu n-ai cum