| inflicted a întrebat:

Poti sa faci sport fara sa slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, sportul mintii.

| Adry05 a răspuns:

Dacă mănânci numa prostii și în cantități foarte mari, da.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti! Mancand sanatos dupa aceea.
Nu-i musai sa faci sport ca sa slabesti, sunt foarte multi care fac sport ca sa-si schimbe procentajul de grasime, cu cel de muschi.

| Celcestietot a răspuns:

Un gram acolo tot slabesti, deci nu, nu se poate practica un sport fara sa slabesti.

| Andrei200202 a răspuns:

Sport înseamnă mișcare, mișcarea înseamnă calorii arse, deci caloriile arse însemnand slabire

| blackno1 a răspuns:

Aualeu m-a luat prin surprindere o senzatie urata de vanitas vanitatum