| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa slabesti fara sa faci nici un efort (sport )?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti daca te infometezi dar nu iti recomand sa incerci asa ceva

| Konata a răspuns:

Nu se poate happy. Daca stai dejeaba fara sa faci miscare nu vei putea slabi, nici chiar daca nu mananci deloc. Ca sa arzi caloriile trebuie sa iti faci curaj si sa faci miscarewinking.Hai succes! :*

| Deriss01 a răspuns:

Poti sa slabesti daca nu manancii paine, daca nu mananci peste 7 seara si daca nu mananci atat de mult incat sa simti ca nu mai incape nimic happy

| SerafimHD a răspuns:

Daca te ingrasi facand asta tu vrei sa o faci in continuare sperand sa slabesti?

| giuliii a răspuns:

Da poti slabi daca nu mananci paine si cel mai mult sa mananci fructe, legume, iaurturi si seara sa faci 10-20 abdomene asa slabesti repede happy