| AnneSweet a întrebat:

Daca faci sport slabesti?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu siguranta!
Nu conteaza regimul cat conteaza sportul!

| Andrewz a răspuns:

Conteaza si dieta, nu inseamna ca daca faci sport si apoi mananci 10 oua slabesti.Trebuie sa fie amandoua in echilibru dar oricum sportu conteaza mult.

| Bєshka a răspuns:

Da dar iti trebuie si o dieta buna.

| Kristelle a răspuns:

Normal! Prin sport iti modelezi corpul, elimini toxinele si arzi mai usor gasimile din organism!

| AnneSweet explică:

Pai eu tin cura si fac si innot dar nu sunt sigura ca slabesc ma joc pe afara multe

| MixedObsessions a răspuns:

Depinde de corpul fiecaruia si de sportul pe care il practica fiecare happy

| LAURALOLO a răspuns:

Da facand sport slabesti...dar trebuie sa ai si o dieta echilibrata! :*