| andaaa_8993 a întrebat:

Prezint toate simptomele unui colon iritabil, oboseala, dureri de cap, respiratie ingrozitoare a fecale etc.Cum scap de asta? Sa fie din cauza colonului acest miros dezgustator? Vreau sa comand Colon Cleanser, este bun? Stiu ca respiratia, in functie de miros are si o anume cauza, de unde eu deduc ca la mine e din cauza colonului daca miroase asa? Sunt disperata si imi doresc sa mor. Vreau sa ma ajute cineva caare stie sa trec de asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai grija la alimentatie si la programul tau zilnic. Poti sa faci orice tratamente, daca nu schimbi niste lucruri in viata ta (cum ar fi sa elimini cauzele) nu vei scapa nici de efect.

| bogdan3vl a răspuns:

Aoleo sa nu cumva sa-ti vina vreo idee.tu te auzi ce spui? stai linistita ca rezolvi tu cumva du-te la un doctor si vezi ce ai poate iti da si un tratament oricum raspunsurile de pe site nu sunt mai bine ca cele de la doctor. funditabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomdn COLONHELP e foarte bun si o sa obs imbunatatiri de la prima administrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis ca esti disperata si vrei sa mori. atunci de ce mai comanzi colon cleanser care e aproape 200 ron? cu banii aia te imbeti pentru ultima data inainte sa ne parasesti.

| danyboy02 a răspuns:

Dupa simptomele enumerate posibil sa ai un colon iritabil, daca ai dureri si intepaturi la nivelul abdomenului si te simti mai mereu obosita e cel mai probabil sa ai un colon iritat si un tranzit intestinal lent care duce si la constipatie eu am avut aceleasi probleme si am folosit colon cleanse http://pro-naturals.ro/
iar mai apoi am inceput sa am grija la alimentatie mai mult ...am introdus fulgi de ovaz in dieta zilnica dimineata in special...bafta