| Andrew190720 a întrebat:

Prietenei mele i-a întârziat menstruatia o săptămână luna aceasta și este foarte speriata...(excluzând faptul ca ar putea fi insarcinata) ce credeți ca este? Ma puteți ajuta? Măcar sa-i spun ceva sa o calmez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Niiina a răspuns:

Poate ca nu ii vine regulat si atuncea ii poate veni mai repede sau mai tarziu...as zice sa mai astepte un pic iar daca numa nu ii vine sa mearga la medicul de familie