| Snoopyyy a întrebat:

Primu raspuns corect = Fundita! De la un timp am inceput sa am dureri in Zona inimi pentru ca intr-o seara ne-am adunat la un Prieten si ne bateam da in joaca nu adevarat si un prieten m-a lovit in zona inimi cu genunchiu din greseala dar nu a dat tare, de atunci cand ma intind mai tare dimineata cand ma trezesc ma doare dar nu in continu vreo secunda apoi daca ma intind iar nu ma mai doare dar daca stau vreo ora sau 2 la comp si ma inind tot asa ma doare vreo secunda. Daca dorm pe zona inimi a doua zi ma trezesc cu dureri in acea zona, Oare asta o fi din cauza ca am probleme cu Inima sau doar din cauza acelei lovituri (Acum vreo 3 ani daca dormeam pe inima ma intepa cateodata dar de 3 ani pot sa dorm linistit pe partea inimi nu aveam nimic pana acum de la aceasta Lovitura) Atat am avut de zis sper ca voi gasi un raspuns bun care Merita Fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Pai. daca zici ca in momentul ala s-a denclansat durerea nu vad ce altceva sa fie. inima nu doare, nici nu inteapa.stai linistita si mai am stari din astea.Care apar de la stress, lipsa somnului, lipsa efortului, alimentatie defectoasa.etc multe altele,hee hee multa sanatate. iti doresc.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este o contuzie simpla, nu ai de ce te ingrijora. Am patit asta si eu, dar eu am crezut ca mi-am rupt o coasta. :p

mira
| mira a răspuns:

Totusi este nevoie si de un consult medical.Chiar tu spui ca ai mai avut astfel de episoade si cu trei ani in urma. Spune-le parintilor.

| Beatrice a răspuns:

@AndyLatinoBoy:Cum inima nu te doare?thinking Si nici nu inteapa?raised eyebrows
Nu prea cred... Draga mea, eu zic sa te duci la un control totusi, poate e si din cauza loviturii dar sa nu se agraveze daca nu ti-a trecut pana acum.Nu-ti fie frica cred ca iti va face un Ecodopler.
Bafta!kiss