| Alle12ab a întrebat:

Am o problema, acum vreo 2 luni am cazut cu bicicleta(a dat un baiat in mine) si am cazut destul de rau pe pietre... faza e ca atunci pe moment eram julita la genunchi si cam 3 zile m-a durut destul de tare, mi-am dat cu o crema( mi-a zis doctorita), iar acum de vreo 4 zile ma doare intruna genunchiu drept si putin cel stang. Cateodata abia ii misc si parca incepe durerea ca si cum m-ar intepa cu un cutit... Se poate sa fie de atunci sau o fi alta cauza? :-(

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MymyMihaela a răspuns:

Alt ceva nu cred ca poti avea. Insa, probabil ti-a ramas vreo pietricica in rana si de aia te doare, am patit-o si eu...