| delevadova a întrebat:

Problema mea ar fi urmatoarea:de o saptamana am o stare foarte proasta care se manifesta cu dureri lejere de cap care se localizeaza mai mult pe partea din spate si citeoda ta coboara in jos pe ceafa,simt o orecare presiune,greutate senzatie de ameteala si de multe ori seara cind ajung sa fiu foarte obosita am impresia ca in secunda urmatore ma prabusesc ameteala care vine de la cap, am observat ca la frig mi se intepeneste partea di spate a capului pentru citeva secunde dupa care imi trece, precizez ca am 2 fetite de 7 si 2 ani invat pentru permis treburile casnice si faptul ca eu trebuie sa ma ocup de toate ma fac sa ma gindesc ca ar fi si ceva stress,astept un raspuns, ofer funda celui mai bun raspuns, va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Delicacy a răspuns:

Afecţiunile tale sunt manifestări ale distresului. Încearcă să nu te mai panichezi că nu ai timp să le faci pe toate.Trebuie să-ţi organizezi timpul cumpătat, astfel încât să reuşeşti să le faci pe toate fără sa ai alte presiuni psihice.