| 20.mvf a întrebat:

Probleme rezolvate. Va multumesc si va rog sa ma scuzati.

Numai bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Durerile de spate sunt, probabil, de la pozitia proasta. Ar fi suficient sa-ti corectezi pozitia (controlat).
Sperma rosie nu are legatura cu spatele si este un mare semnal de alarma. Atat de mare, incat trebuia sa ajungi la medic in primele 3 zile de la aparitie. Fa un efort, ia-ti o zi de concediu, dar nu mai amana vizita la urolog.

| Bunny a răspuns:

Esti prea ocupat sa te ocupi de sanatate, sa mergi la doctor, dar nu esti prea ocupat sa stai pe net? Mai bine da fuga cat mai repede la doctor.Problema cu spatele poate sa fie scolioza, cauzata de modul in care stai(cocosat).Cu problema asta se confrunta foarta multa lume.Nu e ceva chiar ingrijorator.Totusi o vizita la medic ar fi cea mai indicata.Cat despre a2a problema, tu singur zici ca ar trebui sa consulti un doctor.Ce mai astepti? Fa'ti timp.E vorba de sanatate aici, nu de joaca. Aici vei primi doar pareri nu un diagnostic sau un tratament sigur. Doctorul e singura solutie.
Succeshappy.

| costel_4263 a răspuns:

Salut; s-ar putea sa fii racit la riniki, in orce caz du-te mai repede la doctor.sanatatea costa scump.nu te uita in stanga si in dreapta.la doctor dirrrrrect.sanatate maxima.

| 20.mvf explică:

Iertati-ma pentru greseli. Oboseala si raceala isi spun cuvantul.

| eumisha a răspuns:

20.mvf cu scuzele de rigoare, nu vreau sa fiu rea sau vulgara, dar cind ai intretinut relatii sexuale ultima data? Si te-ai protejat? Cum? Ar fi cazul sa consulti nu unul ci doi medici: un medic urolog si unul venerolog! Parerea mea personala - fugi rapid la medic daca nu vrei sa-ti moara rinichii si urmasii!
S-ar putea sa fi contactat o boala destul de urita dar tratabila! Nu mori repede din asta, daca asta te preocupa!

| eumisha a răspuns:

Buna! Tot eu cea care nu a vrut sa fie rea sau vulgara! Ma bucur ca ai rezolvat problema! Sincer! Pina la urma ce aveai, daca nu sint indiscreta?