| Andreiheart20 a întrebat:

Psihologii care zic ca psihiatrii nu sunt buni si ca nu dau tratamente bune, voi ce ziceti vor sa manance ei banii? Eu zic ca psihologii alaturi de speakeri motivationali, alaturi de cei cu educatie financiara sunt profitori de bani de la cei slabi de inger.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca nu ai habar ce sunt unii si altii, ca fiecare este pe felia lui, deci nu au cum sa se manace unii pe altii.
Speakeri aia motivationali sunt de fapt escorcii, aia trebuiesc ocoliti nu medicii care-s adevarati profesionisti.

| Violleta2022 a răspuns:

Atentie!

Daca continui cu intrebarile prostesti care le-ai pus si de pe celalt cont, ti se va suspenda si contul asta cum ti s-a suspendat primul:

https://www.tpu.ro/utilizator/acoruc