| anonim_4396 a întrebat:

Putem vorbi de prostata la barbatii de 30 de ani?
Ma contraziceam azi cu cineva ca prostata apare chiar si la 30 de ani zicea dansa, eu i-am zis ca apare dupa 40ani...
Cum e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu zic ca, la blonde nu apare creierul nici dupa 40 ani... laughing

| relian a răspuns:

Esti praf, du-te si te scutura undeva laughing dar nu pe aici, mie sa nu se molipseasca si altii laughing

| SilentRain a răspuns:

Nu am mai auzit de asemenea contraziceri...din moment ce vrei să te apuci de videochat e clară treabă la tine
Cred ca ai o nuca în loc de creier laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostata ai de când te naști, e o glanda, face parte din tine, ce naiba, cum sa nu sti așa ceva, tu crezi ca brusc, la 30 de ani îți creste o glanda in corp, însă afecțiunile prostatei pot apărea de la orice vârsta, dar cei mai predispuși la astfel de afecțiunile sunt cei trecuți de 40

| Uvox a răspuns:

Eu de unde iau macar una?
Ca am avut dar mi-a șutit-o o panarama si mie can jena sa ies in oraș fara ea sad