| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine?
De aseara am simtit un junghi in piept cand respir...si acum dupa o noapte o mai simt. Stiti de la ce poate fi?
M-a durut dupa ce am urcat niste scari.dar daca era de la asa ceva..nu cumva imi trecea mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Greu de spus, dupa cum te exprimi, Dar cel mai bina da o fuga la medicul de familie, sa nu fie ceva grav, plus sa ai si tu liniste.

| fuzzer a răspuns:

E evident ca din cauza efortului, sau cel putin al stresului.Pentru mai multe detalii adreseaza-te medicului.

| MissPinkPurple a răspuns:

Du-te la doctor