| Lolgame a întrebat:

Radiografie cardio pulmonara
Rezultat
Cord cu talie normala
Hiluri vasculare
Transparenta pulmonara normala
Sinusuri libere
Fără modificări la nivelul coloanei dorsale
Ce înseamnă toate astea? merg la medic debia vineri și vreau sa aflu
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Sunteți sănătos tun! Fără probleme medicale!