| GulubuntzBudulush a întrebat:

Raspundeti la asta Simptomele:" durere de colon, simt o usturime ia. si mai simt o sticla care ma doare,. de marca m-a taiat. parca e o sticla si sunt deranjata"

tratamente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

Prezintate la un medic gastroenterolog pentru ati face o colonoscopie pentru a vedea mai exact care este cauza aparitie acestor simptome.Nu poti sa iei un tratament asa dupa ureche deoarece colonul este un organ foarte sensibil

| M7Seven a răspuns:

PM to Dr House

| GulubuntzBudulush explică (pentru M7Seven):

Ce e asta.

| GulubuntzBudulush explică (pentru GulubuntzBudulush):

Sa vezi ce-ti faq

| GulubuntzBudulush explică (pentru M7Seven):

Pi

| GulubuntzBudulush explică (pentru M7Seven):

Piei satano