| Bogdanlmb a întrebat:

Recent am început să slăbesc și trebuie sa mănânc 1500 calorii pentru a slabi 1kg pe sap. Întrebarea e, pot manca orice fel de mancare dacă ma încadrez în suma de 1500, pui, paine, iaurt sau trebuie sa ma uit și la grăsimi etc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, să te uiți și la grăsimi.