| LaviniuA a întrebat:

Recomandati-mi si mie cativa dentisti buni in Bucuresti va rog sad doar persoane la care ati fost, nu din auzite.
Am niste plombe mai vechi care s-au crapat putin si ma cam dor. Trebuie schimbate. Nu vreau sa fie din ala care zice... nu se poate ca e plomba mare, trebuie pus pivot, coroana.

Sa aiba rabdare, sa nu fie vreun gretos sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LaviniuA explică:

Inca mai caut. Daca stie cineva... sad

| vlllaaddd a răspuns:

Pot sa te iau in brate?

| LaviniuA explică (pentru vlllaaddd):

Ai tras la masea ceva?

| vlllaaddd a răspuns (pentru LaviniuA):

Nu, dar pot?

| LaviniuA explică (pentru vlllaaddd):

Nu. Incearca si tu prin vecini pana nu se culca.