| VivaPitikk a întrebat:

Repede spuntetimi ce sa fac sa mi se desumfle buza ma intepat albina si nu mai pot sa tin gura inchisa ca mi so umflat cam 6 cm.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Cu otet

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

6 cm?
Sper ca exagerezi.
Insanatosire grabnica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un doctor!

| Burețica a răspuns:

Pune sare sau miere de albine!