| NPower123 a întrebat:

Azi la 6 m-a intepat o albina in spatele urechi si s-a umflat straight face. Vreau sa imi spuneti daca pana maine dimineata o sa se desumfle sau cu ce ar trebui sa dau ca sa se desumfle straight face plz

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

In principiu e posibil sa ti se umfle toata fata (mai ales daca esti alergic dar si daca nu esti). De luat nu prea ai ce sa iei. Pune-ti eventual compresa cu apa rece si asteapta sa iti treaca

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

De umflat oricum se umfla dar nu stiu sa-ti spun cat de tare dar in principiu se umfla toata partea de cap care include si fata