| anonim_4396 a întrebat:

M-a intepat o albina si mi s-a umflat ochiul cum pot scapa mai repede de umflatura? am mai patit asta si am stat 2 saptamani cu ochiul umflat... vreau sa scap mai repede se gasesc pastile sau creme la farmacie pentru a scapa de umflaturi? multumesc

1 răspuns:
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Cred ca esti alergica fix asa mi s-a intamplat si mie cand eram mai micuta si am fost la doctor si mi-a facut o injectie iar in cateva zile mi-am revenit.
Ai grija la albine ca e de rau cu elewinking