| Dragos1982 a întrebat:

Rezultatele cautarii pentru "buna ziua as vrea sa am ceva raspunsuri de la un medic specialist eu am tuse de vreo 2 ani am facut tot felul de analize la plamani raze etc nu am nimic toti doctori din italia spun ca e de la stomac am luat o farmacie intreaga de pastile pentru tuse pentru stomac dar eu inca tusesc cand dorm noaptea nu tusesc ce as putea face sa vad ce e eu cand tusesc simt ca vine din gat nu din plamini eu am fost fotbalist si am facut mereu analize nu am avut nici odata probleme nu fumez va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, din cate stiu eu este foarte bun laptele de capra la tusa insistenta, dar avand in vedere ca tu la plamani nu ai nimic si totusi tusesti s-ar putea sa fie si o problema de alergie, nu tiai facut testul de alergie sa vezi? Fetita mea este al contrario tuseste noaptea, dar are probleme de alergie.