| Talion a întrebat:

Rog seriozitate, exisa cumva o pastila ceva ce pot achizitiona fara prescriptie, ca sa ma faca mai fericit, sa-mi dea energia necesara sa fac lucrurile din timpul zilei gen munca, mai eficient?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Nu-ti recomand absolut deloc o pastila cu un efect asemanator ``Fericirii`, deoarece o sa-ti creeze dependenta. Ceea ce ar fi de folos pentru tine ar fi sa te odihnesti bine, sa mananci cat mai sanatos si sa bei multa apa, nu uita si de ceva dulce, in special ciocolata, pentru ca-ti ofera putina energie in plus!

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Optimist plus gasesti la farmacia tei fara reteta.

| Frank51 a răspuns:

Nu. E normal să te simți mai nasol în unele perioade.

| mentholinks a răspuns:

Xtasy dar e un pic mai scumpa.

| Lukasssz a răspuns:

Vrei sa zici droguri?

| UserRo10 a răspuns:

Incearca sa iei Magneziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este chiar gratis, fa zilnic exerciții fizice, sport și vei fi mai fericit după o săptămâna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dopamina din cafea, aia ofera fericire.
cauta medicamente ce contin dopamina pe net si intereseaza te maxim de tot inainte sa iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolată. happy

Răspuns utilizator avertizat
| 53223567899875431245666 a răspuns:

Vitamine organice:Mg, De, Seleniu

| Herghelegiu a răspuns:

De ce nu întrebi la farmacie?