| anonim_4396 a întrebat:

S-a descoperit pana la urma vreun vaccin anti gripa porcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dy a răspuns:

Da, vaccinul exista si in SUA se administreaza la persoanele cu risc crescut! Si in Ro. s-ar putea face la Institutul Pasteur, bani sa fie!

| demonangel37 a răspuns:

Din cate stiu eu pentru orice exista un antidot dar nu toti au aces la acestea in general doar cateva antidoturi sunt pe piata in spitale etc. dar antidoturi sunt foarte multe si in general au acces doar masoni si sefi de stat cu un rang incredibil nu ai nostri altii

| publicname a răspuns:

NNoname sunt cam de aceeasi parere eu cred ca ne a vazut pe noi romanii mai albi la fata si fac experimente pe noi din decembrie va fi obligatoriu sa facem acest vaccin, cand altii din alte tari au cerut bani, noi accepta ca prostii k e gratis, nah asta e vezi si http://video.google.com/videoplay?docid=2104042274449664707# cu ocazia asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. dar daca se va descoperi eu nu ma voi vaccinahappy Vacinuruile sunt cea mai usoara metoda de a ucide populatia sau de a o imbolnavi si de facut bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede'ma ca sunt sunt sarita dp fix:) am citit destul. am aflat
http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=RO&item=5684
http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?lang=RO&item=5315
si mai sunt:)