| andra35 a întrebat:

S-A LASAT CINEVA DE FUMAT CU PASTILELE NICOCURE?
SUNT OARE EFICIENTE?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, conteaza mult vointa care o ai, daca iti doresti cu adv...am auzit k au efecte destul de benefice, dar totusi nu 100%...

| adinescu a răspuns:

Omule nu-ti trebuiesc pastile mintea ta e cel mai bun medicament impotriva viciilor neplacute

| Artemiss a răspuns:

Daca nu ai vointa poti sa iei cinci mii de tipuri de pastile...Ca sa te lasi de fumat trebuie sa vrei cu adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine n-au fost. Sunt altele, cica mai eficiente: Champix, dar dau depresie. Ai nevoie de vointa, multa, multa...