| Andree31 a întrebat:

Sa fumez slim sau normale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SMH a răspuns:

Daca tii sa fumezi. Slim. Per total fumezi mai putin.
Vogue albastru click stiu ca-mi placea. S-ar putea totusi sa nu mai existe.
Totusi daca te decizi ca vrei normale, recomand Malboro Touch 6. Astea-s tigarile pe care le fumam eu inainte sa ma las. Cele mai gustoase.

1 răspuns:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Slim sau normale, nu conteaza foarte mult.
Exista tigari slabe normale si slabe slim. La fel cum exista tigari tari si slim, nu doar normale.
Fumeaza tigarile cele mai slabe, de obicei sunt marcate cu cifre 4, 6, 7. Alege pe cele mai mici.
Slim daca esti fata, normale daca esti baiat.
Slim arata urat la baieti, in timp ce normale nu arata neaparat rau la femei, dar cele slim sunt mai "feminine".