| Csjfndndjekekk a întrebat:

Să vă povestesc ce mi s-a intamplat, am fost azi la cabinetul doctorului de familie, mi-a spus să mă așez pe patul ăla, apoi mi-a băgat un termometru în fund, m-a ținut 3 minute așa apoi mi la scos și mi-a zis să mă relaxez apoi a adus 2 supozitoare dintr-o cameră și mi la băgat cu o forță ca la bebelusi, pe unul la lăsat pentru m-ai tarziu, mi-a băgat degetul in fund și la rotit cam 5 minute apoi ma lăsat pe patul ăla cam 10 minute,ma apucat frica nu știam ce o să urmeze, a venit mi-a masat ușor fundul apoi mi-a băgat și celălalt supozitor, tot la fel de tare.
De ce mi le-a băgat cu așa forță?
De ce și-a rotit degetul in fundul meu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Hâhâhâhâhâhâ laughing
Fanteziile se posteaza la dragoste & s3xwinking lasa categoria asta in pacewinking

| Pati2500c a răspuns:

Ammm de ce nu l ai intrebat? De unde sa stim ce a fost in capul lui laughing)

| rudibob a răspuns:

La mine o venit doctorul de fam acasa si mi-a pus supozitoare de fata cu mama la 15 ani

| rudibob a răspuns:

Mie astazi mi-a luat la cab doctorului de fam temperatura rectal si m-a intrebat daca il las pe tatal meu sa stea sa vada si l-am pus sa stea pentru ca nu am probleme de rusine in fata lui mai ales ca tata imi face injectiile in fund si cand e nevoie imi pune supozitoare.A fost ok mai ales pentru ca aveau termometru special pentru uz intrarectal si nu am simtit nimic, apoi mi-a pus un supozitor doctorul si i-a spus tatalui sa mi mai puna inca 5 zile cate 2 supozitoare pe zi(unul la 1 la pranz si unul in timpul noptii)

| rudibob a răspuns:

Si eu m-am dus la medicul de familie cu tata si m-am urcat pe masa, mi-am dat chilotii jos si m-am asezat cu fundu in sus ca sa mi puna doctoru supozitor cu tata de fata.A adus 2 supozitoare si l a pus pe tata sa mi le bage.A fost ok, avand in vedere ca tata imi pune supozitoarele si macar odata pe luna unu asa ca nu mi este rusine ca m-a dezbracat.Rusine mi-a fost cand doctoru si a bsgat degetu in fundu meu de fata cu tata, si l a rotit si nu pusese nicio crema si m-a durut si am tipat cand si l a introdus.SiDar a fost ok, a trecut rapid si nu am avut frica