| xIonutzu a întrebat:

Sal all va rog ajutaima si pe mine de azi de dimineata misa umflat rau degetul de la mana dreapta nu stiu dc de intepat nu m-am intepat in nimic nu stiu dc s-a umflat dar ma doare rau nici cu pikul nu pot scrie va rog o fi de la unghie? pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| xIonutzu explică:

Nu e sclintiti k pot sa il misc s-a umflat rau si e rosu ma doare de mor

| Alex1997eu a răspuns:

S-ar putea sa til fi scantit.