| Cobzaru_Adrian_Nicolae_2001 a întrebat:

am.o ontrbare :
Mi-am luat o catelusa cane corso in varsta de.3'luni problema este ca urca scarile cam greu si doarme mult nu stiu daca este bine? Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Si tu ai fi obosit daca ar trebuie sa sari atatea obstacole mari, cum sunt scarile pentru catelus!
Asta ar insemna sa sari peste cateva scari chiar mai inalte de capul tau.
Tu cum faci exercitiile la ora de gimnastica?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu uita, un an din viata unui caine este echivalent cu cca. 7-8 ani din viata unui om.
Deci catelusa este ca un copil mic, de gradinita.

| darkhell217 a răspuns:

E normal sa faca asa pentru ca inca e ca si un copilas ce doarme mult