| Ciufu_Alexandru_1997 a întrebat:

Salutare tuturor! Am și eu o cățelușa din rasa cane Corso in vârsta de doua luni care calcă strâmb de piciorul stâng si ii tremura puțin.Persoana de la care am luat-o mi-a zis ca problema este din cauza lipsei de calciu și cu putina răbdare S-o administrare de calciu își va reveni.Pareri? Ma puteți ajuta, va rog? Mutumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Parerile la doctor!