| chocolatedream a întrebat:

Sal, as vrea sa stiu si eu cum sa iti creasca parul mai repede, multumesc -

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

Uite iti dau un site in care iti arata cum sa-ti ajuti parul sa creasca mai repede;)
http://www.divahair.ro/......ai_repede!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ulei de ricin cu ulei de măsline în părți egale.
Masezi pielea capului și lași să acționeze timp de 1-2 ore după care te speli în mod obișnuit.
Pa, pa.

| cristianorudi7 a răspuns:

Il uzi dar nu stiu de cate ori pe saptamana

| Mik3 a răspuns:

Te speli cu ceai de tei si cu musetel, plss fundaaaaa :*

| AndreeaaaaX a răspuns:

Dormi cu el prins in fiecare noaptebig grin

| SunShine a răspuns:

Tratamentul presupune masarea pielii capului cu ulei de ricin din abundenta inainte de culcare timp de trei zile pe saptamana. Bineinteles, a doua zi pielea capului trebuie bine spalata si clatita.Este bun si pentru sparancene pentru a deveni mai luciase.bafta:* Funda? happy

| foreverANDaDAY a răspuns:

Iti dai cu ulei de ricin pe tot parul timp de aproximativ 2 samtamani
fundita?