| byancacool a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu cum imi pot face parul sa creasca mai repede.
Dau fundabig grin
Multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| Aly_3645 a răspuns:

Buna pentru ati face parul sa creasca mai repede poti folosi uleiul de ricin.
Te dai in fiecare seara cu ulei de ricin pe scalp si masezi timp de 5 minute.
Dupa acea este preferabil sa iti pui in cap un fel de plasa de prins parul.Dormi asa toata noaptea iar a doua zi te speli bine pe cap ca sa se duca uleiul. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de fiecare spălare a părului masezi pielea capului cu ulei de ricin și te speli după 2 ore de la aplicare cu un șampon vitaminizant și un balsam hrănitor.
Pa, pa.

| IuliaAlexandra123 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai grija de el(sa te piepteni, sa te limpezesti bine...si bla bla)... poti folosi tot felul de uleiuri naturiste pentru crestere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. foloseste ulei de ricin, se gaseste la farmacie sau la plafar. mie mi-a crescut foarte mult de cand l`am folosit happy

| Deiutzza_1911 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin love struck la mine a functionat : Mult noroc!