| TheRomanticGuy a întrebat:

Sal'tare! Azi dimineata, s-a intamplat urmatorul lucru : m-am trezit debusolat (habar n-aveam cat e ceasul) si vedeam pe mama care intra la mine in camera foarte rapid, ceva gen "fast speed" (opusul la slow-motion). Stiti cumva din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pentru ca te-ai trezit brusc!

| grgdlk a răspuns:

Etnobotanice

| crmr a răspuns:

Poate ca inca visai

| eusicumine_4355 a răspuns:

Da-mi si mie ce ciuperci ai mancat te rog frumos

| TheRomanticGuy explică:

Mentionez ca nu glumesc/fac misto/ma droghez. Daca stie careva bine, daca nu...

| Rockart a răspuns (pentru TheRomanticGuy):

Ţi s-a părut doar.