| Vanea_Florin_1971 a întrebat:

Sal TPU am o intrebare. Daca mi-am rupt mana dreapta ambele oase de la ea cam peste trei saptamani credeti ca mi se va putea da jos brosa ortopedica si ghipsul tinand cont ca alalta ieri am fost operat la mana. sau daca nu mi se vindeca cum as putea intra in apa pentru ca ma duc in concediu la inceputul lui iunie si nu vreau sa stau pe mal crying(((( [find eu un impatimit al sportutilor]. Deci va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam peste 6 saptamini dai jos ghipsul. Apoi inca alte 6 de fasa si lipsa de efort. Ce apa? Nu vezi ca e frig si ploua in toata Europa? Nu fa nebunii.

1 răspuns:
| KiddRebel a răspuns:

Daca ti-l dai jos o sa ai de suferit ..deci mai bine nu ti-l da jos.