| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am o intrebare: de la inceputul vietii am dat cu piciorul drept, iar acum am 13 ani si de 2 ani am inceput sa dau cu stangul(l-am antrenat in fiecare zi cam 1 juma' de ora) iar in ultima saptamana l-am cam fortat(am jucat de la ora 10 pana la 4, cam in primele 3 zile de vacanta iar in celelalte doar pana la 2) doar fotbal si numai cu stangul dadeam iar acum mi-au crescut muschii la piciorul stang cam mult. acum 2 zile am crapat zidul de beton gros de 15-20 cm cu mingea (cadeau bucati) si m-am cam speriat am dat de la distanta de 10-12 metri si nu stiu... credeti ca e o problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pufosheniaaa a răspuns:

Unde ai dat cu picorul drept ...in ziduri? huh ce chestie nu am stiut ca poti crapa un zid de beton nu ai exagerat cumva? cred ca devi super man laughing daca am ceva problema stiu la cine sa apelez ok laughingrolling on the floor

| maryusGosSu a răspuns:

Super manrolling on the floor

| lilme89 a răspuns:

Cred ca esti un soi de Superman, semeni lui Rambo si gandesti ca o papusa Barbie.