| Dragonel a întrebat:

Am o urgenta.Am un pisoias de 3 luni pe care il iubesc fff mult.Ieri i-am gasit in blana un gandac rotund si gri.
Credeti ca putea fii o capusa? funda si va rog luati intreabarea in serios.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnabelleKr a răspuns:

E capusasad Da-i pe ea cu acetona si va cadea. Dupa ce cade, omoar-o. Stai calma, nu va patii nimic.

| Dragonel explică (pentru AnabelleKr):

Nu a fost ne voie de acetona...Am luat-o in mana si am strivito.

| AnabelleKr a răspuns (pentru Dragonel):

E posibil sa-i fi ramas capul infipt acolo si n-ai rezolvat nimicsad cu acetona cadea singurasad

| Dragonel explică (pentru AnabelleKr):

Apropo l-am cautat prin blana si nu are nici o buba sau inflamatie

| Dragonel explică (pentru AnabelleKr):

Daca nu are buba mai trebuie sa il dau cu acetona?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă tot ai făcut lucrul acesta, un medic veterinar nu crezi că ar fi bine să-l vadă pe pisoiaș?
Pa, pa.

| Camyyy_5609 a răspuns:

DAa e capusa...oh go on. ar trebui sa te duci la farmacie sa-i iei solutie de capuse happy

| mafiottt a răspuns:

Da e capusa