| AlexGabbay a întrebat:

Ce supliment arzator de grasimi imi recomandati.Banii nu sunt o problema atata timp cat e calitate.As fii luat lipo 6 black dar este foarte periculos si se poate lua de la varsta de 21 de ani.Eu as zice lipo 6 carnitine.Voi ce-mi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți recomand să înveți să mănânci, să practici un sport/ exerciții fizice/ actvități zilnice care să ardă caloriile și să tonifice masa musculară a întregului corp, hidratare.
Din punct de vedere al medicației, ÎNTOTDEAUNA cere sfatul medicul de familie, cel puțin!
Pa, pa.

| AlexGabbay explică (pentru Legiuitoarea):

Imi pare rau, de fapt bine sa te anunt ca :
1.fac sala de 2 ani
2.mananc numai sanatos
Am nevoie de un arzator de grasimi bun deoarece la noi astia cu sala se face o perioada in care iei suplimente pentru masa musculara si o perioada in care definesti acea masa musculara.Eu nu vreau sa ard grasimi ca as fi gras, vreau sa fiu 6/7% grasime, daca nu chiar mai putin, alimentatia buna nu e indeajuns.Eu zic sa te lasi de dat sfaturi in privinta suplimentelor sportive

| Legiuitoarea a răspuns (pentru AlexGabbay):

Bună.
Eu zic să te informezi tu mai bine la medic, sunt fostă sportivă!
Pa, pa.

| AlexGabbay explică (pentru Legiuitoarea):

Oi fii tu sportiva, dar sporturile difera intre ele, asa ca nu te baga tu in treaba mea daca habar n-ai ok?