| BrokenInside a întrebat:

Sal TPU.Cum ma ingras 15 kg in 90 de zile? Nu e la misto, chiar am nevoie sa ma ingras 15 kg si nu stiu cum, degeaba mananc, nu se pune mai nimic pe mine, va rog nu raspundeti la misto si nu spuneti sa merg la fastfood ) :

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ForeverLivingProducts a răspuns:

Buna,sunt consilier pentru un stil de viata sanatos.Incearca ceva natural..care nu are efecte secundare.Eu promovez produse din aloe vera. Daca te intereseaza mai multe detalii.imi poti lasa un mesaj.O zi frumoasa

| Iuliananico a răspuns:

Depinde si ce mananci. Incerca sa mananci foarte multe paste si carne. Si ai sa vezi ca te ingasi foarte repede. Si orice mancare care necesita paine trebuie sa mananci cu paine. Lasa mai usor salatele chiar daca e vara.

| Iuliananico a răspuns:

Depinde si ce mananci. Incerca sa mananci foarte multe paste si carne. Si ai sa vezi ca te ingasi foarte repede. Si orice mancare care necesita paine trebuie sa mananci cu paine. Lasa mai usor salatele chiar daca e vara. De asemenea nu fa miscare.

| flavioza a răspuns:

Mananca paine,mancare de la fastfood,nu mai face miscare, stai toata ziua pe calculator si pe televizor manca toate porcariile chipsuri, cartofi prajiti, tot felul de lucruri de la magazin pufuleti, etc...

| alexutzadob a răspuns:

Cel mai bine te duci la un nutritionist pentru ca el iti va spune clar te trebuie sa mananci ca sa asimilezi kilogramele dorite

| Flavis a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai multe fainoase.Multe dulciuri si sucuri

| MalinaMalinush a răspuns:

Consuma alimente cu un numar ridicat de calorii.Dar ai grija! Nu exagera:*. pupici si succes!