| Francesca17 a întrebat:

Va rog mult raspundeti la aceasta intrebare sad!
Deci vreau sa ma ingras 5 kile! Si vreau sa imi spuneti un meniu sau ce sa mananc mai mult!
Dar nu cumva sa mananc fastfood sau sa nu mai fac sport sau dulciuri multe tongue!
P. S : FUNDA kiss!

Răspuns Câştigător
| Vanity a răspuns:

Buna! In primul rand, sa te ingrasi nu e un lucru tocmai simplu pentru ca, probabil, nu esti obisnuita sa mananci foarte mult sau nu poti asimila atat cat iti doresti. Ar trebuii sa iti faci un meniu care sa cuprinda 3 mese principale, in special micul dejun sa fie destul de consistent, si gustari intre mese, cate vrei. Eu cred ca e important sa faci si sport pentru a marii pofta de mancare, de exemplu dimineata sa faci flotari sau genoflexiuni ...incearca sa iti faci un program bine stabilit, sa dormi suficient. Succes!